Muž roku Miroslav Kolenyak uspěl se svým tělem na Mister Universe!

07.06.2013

Český model přivezl ze soutěže mužské krásy první místo jako Mister Universe Best Body! Miroslav Kolenyak v Dominikánské republice, kde se Mister Universe letos konal, zvítězil v konkurenci mužů z více než čtyřiceti států.

mirek
Foto: Archiv Miroslava Kolenyaka

Miroslav Kolenyak navštívil během pobytu v této zemi řadu místních ostrůvků, aqua park a další zábavná místa. Model ale neletěl do Dominikánské republiky primárně za zábavou - v tuto dobu se zde totiž koná i fashion week, kde všichni finalisté předváděli kolekce návrhářů.

miro
Foto: Petr Kurečka

Ještě před odletem stihl fotograf Petr Kurečka vyblejsknout Miroslava Kolenyaka na promo fotky, které nakonec zaujaly i porotu a český reprezentant se tak dostal i do Top 12 ze všech soutěžících. A do České republiky přivezl trofej, která mu potvrzuje, že má "nejlepší tělo na světě". Tedy aspoň pro tento rok!

Celebrity:
Miroslav Kolenyak

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, České celebrity, modelové, čeští modelové, Miroslav Kolenyak foto, Miroslav Kolenyak fotky, Miroslav Kolenyak sexy, Miroslav Kolenyak břicho, Miroslav Kolenyak Mrs. Universe, Miroslav Kolenyak břišní svaly, Miroslav Kolenyak soutěž krásy, Mrs. Universe, Miroslav Kolenyak Muž roku
TOPlist