Muž roku Martin Gardavský odchází za filmovou kariérou do Brazílie!

13.02.2012

Úřadující Muž roku 2011 odletěl na několik měsíců do Jižní Ameriky, kde se pokusí prorazit jako herec! Druhý nejkrásnější Muž planety Martin Gardavský (25) těsně před odjezdem pokřtil svůj kalendář a pak už tradá do bývalé portugalské kolonie!

martin
Martin křtí svůj kalendář pravou Bohemkou!
Foto: David Novotný

Martin Gardavský (24) podle svých vlastních slov získal roli v připravované brazilské telenovele. Jde sice jen o malou roli, ale český krasavec kvůli ní stejně musí projít castingem. Naštěstí se dostal již do prvního předvýběru na základě fotek a prošel tak do dalšího kola.

Člověk, který chce hrát v brazilském seriálu, musí umět perfektně portugalsky, což Martin Gardavský zaplaťpánbu zvládá. Mladý model tedy nemá obavy, že by v telenovele hrál postavu nějakého blábolajícího emigranta z východní Evropy. Do Brazílie s ním navíc odletěla i jeho přítelkyně Denise Bengosi, a tak tam aspoň nebude sám ...

martin
Martin je borec i ve skutečnosti, nejen na obrázku!
Foto: David Novotný

Druhý nejkrásnější muž planety ještě pár hodin před odletem pokřtil spolu s pořadatelem Muže roku Davidem Novotným kalendář na rok 2012, kde se finalisté soutěže nafotili s hodinkami Axcent. Improvizovaný křest se odehrál během natáčení v TV Metropol a asistoval jim při něm i moderátor pořadu Jakub Johánek.

No, však po návratu může Martin Gardavský uspořádat ještě jeden křest - to už z něj bude slavná filmová hvězda s portugalským pseudonymem Martíno José Manuel Gardãvos!

Celebrity:
Martin Gardavský

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, České celebrity, soutěž krásy, modelové, čeští modelové, Muž roku, náchod, soutěž muž roku, muži, čeští muži, čeští krasavci, krasavci, Martin Gardavský foto, Martin Gardavský Muž roku, Muž roku 2011, Martin Gardavský sexy, Martin Gardavský tělo, soutěž mužské krásy, Mister International, Martin Gardavský Brazílie, Martin Gardavský fotky, Martin Gardavský brazilský seriál, Martin Gardavský filmová nabídka, Martin Gardavský telenovela, Martin Gardavský seriál
TOPlist