Mortal Instruments: Město z kostí aneb Twilight stokrát jinak!

11.09.2013

Snímek přináší do kin oblíbené teenagerovské téma - parta potetovaných puberťáků bojuje proti nestvůrám! Výpravná a dynamická fantasy Mortal Instruments: Město z kostí, která se odehrává v současnosti, vznikla na motivy slavné knižní série Cassandry Clare.

mortal
Foto: Bontonfilm

Clary (Lily Collins) je obyčejná patnáctiletá holka, která žije v newyorském Brooklynu se svou mámou. Má poklidný život jako ostatní, až do okamžiku, kdy se jednou večer stane svědkem podivné vraždy a ona je jediná, která ji v zaplněném klubu vidí.

Dívka přichází na to, že v našem světě se skrývá ještě jeden. Svět plný démonů a lovců stínů, napůl andělů a napůl lidí, kteří vedou odvěkou a nelítostnou válku se zlem a před démony nás chrání. Ještě hrozivější tajemství je, že ona sama je potomkem vyvolených strážců ...

Fantasy Mortal Instruments: Město z kostí, který vznikl podle prvního dílu světově úspěšné série "The Mortal Instruments" od Cassandry Clare, natočil původně norský režisér Harald Zwart (48), který stojí za režií snímků Začalo to jedné žhavé noci, Agent Cody Banks nebo Karate Kid.

Snímek, jeho hlavní hrdinové nepřipomínají středověké bojovníky, ale spíše rockové hvězdy, již podle námětu jede podle jednoduché šablony - nějaká dívka objeví své nadpřirozené schopnosti a začne bojovat proti zlým silám s pomocí krásných mladých lidiček. 

Máme tady opět jen další - tentokrát kanadskou - nápodobu série Twilight, jenž se veze na současné vlně filmových adaptací temných (a těžce kýčovitých) teenagerovských příběhů, v nichž se to hemží upíry, vlkodlaky a démony, a v nichž hlavní hrdinka nakonec získá lásku ústředního krasoně a rebela ...

Kanadské mysteriózní drama Mortal Instruments: Město z kostí/Mortal Instruments: City of Bones má v českých kinech premiéru 12. září 2013.

Fandím
2 fanoušci
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Jamie Campbell Bower, Harald Zwart, Jared Harris, Kevin Durand, Jonathan Rhys Meyers, Lena Headey, Lily Collins

Filmy:
Mortal Instruments: City of Bones

Kategorie:
Filmy, Právě v kinech,

Tagy:
Celebrity, herečky, americké herečky, Zahraniční celebrity, youtube, americké celebrity, zahraniční herečky, kanadské herečky, herci, zahraniční herci, kanadské celebrity, youtube video, američtí herci, youtube com, americké filmy, zahraniční režiséři, režiséři, kanadští herci, norské celebrity, norští režiséři, kanadské filmy, Harald Zwart režie, Harald Zwart film, Harald Zwart Mortal Instruments, Harald Zwart Město z kostí
TOPlist