Morgan Freeman usnul v přímém přenosu ve studiu!

26.05.2013

Americký herec se asi řídí schwarzenbergovským heslem: Když se kecaj blbosti, tak spím! Morgan Freeman (76), který má na nečekaný spánek už přece jenom svůj věk, usnul během televizního interview, kde měl odpovídat na otázky ohledně svého nového filmu.

morgan

Michael Caine a Morgan Freeman
Foto: youtube.com

Morgan Freeman (76) usnul v živém vysílání pořadu v televizi Q13, v němž měl propagovat svůj nový snímek Podfukáři. Herec jen na chvíli zavřel oči, když mluvil jeho kolega Michael Caine, jenže oční víčka zcela neovládl a před zapnutou kamerou si pěkně zdříml.

Herec si možná myslel, že si toho nikdo nevšimne, když bude kamera zabírat jen jeho mluvícího kolegu, ale bohužel si toho všimli nejen lidé v televizním studiu, ale také diváci. Jeho "únava" byla patrná zejména ve chvíli, kdy Morgan Freeman upadl do hlubšího spánku, a trhal rameny.

Naštěstí držitel Oscara neusnul navěky a v okamžiku, kdy jeho tělo s sebou trhlo, se probral k životu a vrátil se zpět k rozhovoru, za což mu byl jeho kolega jistě vděčný.

Morgan Freeman si ze svého faux-pas udělal hned srandu a prohlásil, že nespal a že jen testoval funkci Google Eyelids, neb prý během spánku spravoval svoji stránku na Facebooku. Tomu se aspoň říká pravý důchodcovský humor!

Fandím
2 fanoušci
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Morgan Freeman

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, Zahraniční celebrity, americké celebrity, herci, zahraniční herci, američtí herci, Morgan Freeman film, Morgan Freeman foto, Morgan Freeman fotky, Morgan Freeman trapas, Morgan Freeman usnutí ve studiu, Morgan Freeman spánek, Morgan Freeman video, Morgan Freeman humor, Morgan Freeman žert, Morgan Freeman unavený, Morgan Freeman únava
TOPlist