Monstra oceánů 3D: Pravěké dobrodružství s přerostlými rybičkami!

14.12.2011

Americký dokumentární film nás pomocí 3D technologie zavede do dávných dob! Monstra oceánů 3D - Pravěké dobrodružství propojuje velkolepé vizuálně realistické animace se skutečnými nálezy a vykopávkami z paleontologických sbírek z celého světa.

monstra
Foto: National Geographic Giant Screen Films

Film sleduje rodinu Dolichorhynchopsů familiárně nazývaných Dolíci při jejich putování starodávnou vodní říší šavlozubých ryb, pravěkých žraloků a gigantických chobotnic. Na své pouti se Dolíci setkávají s dalšími jedinečnými mořskými tvory: ještěrovitým plazem Platecarpem, který, tak jako hadi, polykal svoji kořist vcelku, Styxosaurem s krkem dlouhým bezmála 6 metrů a veslovitými ploutvemi o velikosti dospělého člověka či s obrovitým predátorem bez nepřátel stojícím na samém vrcholku potravního řetězce Tylosaurem ...

Snímek Monstra oceánů 3D měl premiéru už v roce 2007 a v České republice byl k vidění od březnu 2008 ve specializovaném kinu IMAX. Poté film vyšel jak na Blu-ray tak na DVD a teprve nyní vstupuje do těch kin, která jsou ovšem vybavena projektorem, který umožňuje zhlédnout film ve 3D. Komentář k filmu namluvili herci Liev Schreiber a Caroline Vinciguerra.

Divák se díky snímku ocitá v málo probádaném prostředí, ať už sleduje vykopávky zkamenělin či repliky monstrózních predátorů lovících v mělkých mořích. Diváci si nemohou stěžovat na krásné obrazy a slibný námět, ale zároveň upozorňují, že film má pomalé tempo a chybí mu pořádný scénář a silný příběh, který by mu dodal grády ... Naštěstí má dokument jen něco málo přes čtyřicet minut, což jistě vydrží i odpůrci 3D!

Americký dokumentární film Monstra oceánů 3D - Pravěké dobrodružství/Sea Monsters: A Prehistoric Adventure je k vidění ve speciálních kinech od 15. prosince 2011.

Fandím
1 fanoušek
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Liev Schreiber

Filmy:
Monstra oceánů 3D - Pravěké dobrodružství

Kategorie:
Filmy, Právě v kinech,

Tagy:
Celebrity, herečky, americké herečky, Zahraniční celebrity, youtube, americké celebrity, zahraniční herečky, herci, zahraniční herci, youtube video, američtí herci, youtube com, americké filmy, američtí režiséři, zahraniční režiséři, režiséři, americký film, Právě v kinech, Monstra oceánů 3D - Pravěké dobrodružství film, Monstra oceánů 3D - Pravěké dobrodružství IMAX, Monstra oceánů 3D - Pravěké dobrodružství ukázka, Monstra oceánů 3D - Pravěké dobrodružství trailer, Monstra oceánů 3D - Pravěké dobrodružství foto, Monstra oceánů 3D - Pravěké dobrodružství fotky, Monstra oceánů 3D - Pravěké dobrodružství video, Caroline Vinciguerra, Sean MacLeod Phillips, Sean MacLeod Phillips film, Sean MacLeod Phillips režie
TOPlist