Monkey Business oslaví jedenácté narozeniny ve Žlutých lázních!

24.05.2011

Kapela Monkey Business uspořádá tradiční narozeninový koncert pod širým nebem! Oslava se bude opět konat v pražských Žlutých lázních a to již ve čtvrtek 26. května 2011.


Monkey Business v černobílém ladění!
Foto: monkeybusiness.cz

Monkey Businness uspořádala výroční narozeninový koncert v rámci letošního turné, která dostalo zvučný název "Návrat kvartálních pijáků". Oblíbená hudební kupina totiž slibuje návrat k písním, které se na playlistu již delší dobu neobjevují.

Jako "předkapela" vystoupí třinecká formace Charlie Straight a nebudou chybět ani speciální hudební hosté, kteří však zůstanou až do poslední chvíle v utajení. Máme se tedy jistě nač těšit!


Plakát k narozeninovému koncertu!

Navíc bude v areálu rozmístěno dvacet tun nasolených ryb a kapela bude během koncertu vyvolávat ducha Karla Hašlera a zjišťovat, jestli je ta naše písnička česká pořád tak hezká, tak hezká ...Po skončení koncertu bude narozeninový večírek dále pokračovat v areálu Žlutých lázní a za dýdžejský pult nastoupí DJ Mr.Black, DJ Joel a DJ JR. Vstupenky jsou dostání v síti Ticketpro.

Interpreti:
Monkey Business

Kategorie:
Hudba, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, České celebrity, youtube, zpěváci, youtube video, youtube com, čeští zpěváci, hudební skupiny, hudebníci, čeští hudebníci, hudební kapely, české kapely, Monkey Business video, žluté lázně, Monkey Business foto, Monkey Business photo, Monkey Business videoklip, Monkey Business narozeniny, Monkey Business 11 let, Monkey Business music, Monkey Business hudba, Monkey Business Žluté lázně, Monkey Business oslava, Monkey Business koncert, Návrat kvartálních pijáků
TOPlist