Monika Marešová se vyprsila v plavkách na dovolené u moře!

01.08.2013

Blonďatá kráska způsobila pozdvižení na pláži v Turecku, kde ohromila místní nadržence svým bujným dekoltem! Monika Marešová si totiž s kamarádkou Petrou Řehořkovou, majitelkou Petra Clinic, vyrazily s dětmi na dovolenou k moři. Ačkoliv - lze v případě pobytu s dětmi hovořit o "dovolené"?

monika
Prsatá Monika staví bábovičky ...
Foto: archív Moniky a Petry

Monika Marešová a Petra Řehořková neboli dvě krásné prsaté české maminy se přijely do Turecka jen vykoupat, ale asi netušily, co svými bujnými vnadami v téhle zemi způsobí. Pánové prý na pláži bezostyšně opouštěli své partnerky a chodili okukovat sexy Češky.

Čtěte také

Když to přeženeme, tak kolem Petry a Moniky se tvořily hloučky zvědavců a zájem byl o ně tak veliký a čumilů bylo tolik, že chvílemi holky zvažovaly najmutí ochranky! Ale obě krásky byly naštěstí natolik při smyslech, že na sebe nenechaly sáhnout!

monika
Monika a Petra při hrátkách ve vodě ...
Foto: archív Moniky a Petry

Pánská sestava Jakub a Matěj Marešovi a tři synové Petry se společně dosyta vyřádili. Monika Marešová si neměla ani čas najít v Turecku nějakou letní lásku, protože vše se točilo jen kolem jejich chlapů.

Čtěte také

No, a když pořádáte soutěže ve stavění hradů z písku, jezdíte na tobogánech, bojujete s vodními pistolemi a puškami, nebo chodíte na dětské diskotéky, tak prostě nemáte čas na hledání nějaké drahé polovičky ...

monika
Monika opět představuje svůj dekolt ...
Foto: archív Moniky a Petry

Monika v Turecku ale zažila i "chvíle hrůzy", a to když Matěje kousnul místní osel. Měl prý takový stisk, že mu moderátorka nemohla otevřít tlamu a bála se, jestli má Matěj vůbec všechny prsty. Naštěstí oslíkovi jeho prstíky moc nechutnaly ...

V současné době je Monika zase zpátky na chalupě v jižních Čechách, kde je jí, jak sama říká, nejlépe. Ale až zase pojede k moři, určitě nám odsud pošle nějaké sexy fotky!

Fandím
4 fanoušci
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Monika Marešová

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, České celebrity, moderátorky, české moderátorky, monika marešová foto, manželky moderátorů, monika marešová fotky, Leoš Mareš manželka, Monika Marešová sexy, profesionální celebrity, profesionální manželky, Monika Marešová zadek, Monika Marešová ňadra, Monika Marešová prsa, Monika Marešová dovolená, Monika Marešová moře
TOPlist