Monika Absolonová vyhlásila válku poporodním kilům

16.08.2016

Zpěvačka Monika Absolonová (39) je hrdou maminkou desetiměsíčního chlapečka Tadeáše, ale sama kriticky přiznává, že se po porodu ještě nedostala do původní formy. To chce ale nyní změnit a vyhlásila válku kilům navíc?

Monika Absolonová
Zdroj: Facebook

A jak na to? Monika rozhodně nesází na nějaké podezřele snadné cesty a prášky, kdepak. Nasadila dietu, kterou doprovází pohyb: „Mám za sebou týden bez pšenice, mléčných výrobků z kravského mléka a dalších milých potravin, o sladkém ani nemluvě... Dokonce jsem dnes uběhla 4,5 km... Zatím držím... Ale jen s vypětím všech sil,“ informovala Monika.

A důvod tohoto usilovného snažení? „Držím se, protože mám důvod. Chci se vejít na jeviště a do oblečení... A víte, co udělám, až zhubnu? Sním okamžitě všechno, co nesmím, a dám si limonádu. Kterou taky nesmím a mam na ni strašnou chuť. Voda je dobra, ale nejsem ryba, aby mi stačila k zivotu…,“ píše Monika. Od září bude totiž zase vystupovat v Evitě, na kterou potřebuje být fit.

Fandím
19 fanoušků
Nesnáším
2 antifanoušci
Celebrity:
Monika Absolonová

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
sexy celebrity, sexy zpěvačky, krásné zpěvačky, Monika Absolonová sexy, muzikálové zpěvačky, Monika Absolonová dítě, Monika Absolonová tělo, diety, Monika Absolonová facebook, Monika Absolonová rodina, české celebrity styl, diety slavných, Monika Absolonová dieta, Monika Absolonová figura, Monika Absolonová cvičení, české celebrity diety
TOPlist