Monika Absolonová se vrhá do práce!

18.02.2016

Zpěvačka Monika Absolonová (39) se stala před pár měsíci tou nejšťastnější maminkou. Synek Tadeáš prospívá na jedničku, a tak se Monika pustila do práce!

Monika Absolonová
Zdroj: Facebook

Monika pracovala do poslední chvíle, ještě pár dnů před porodem moderovala Sportovce roku. Další práci měla naplánovanou za dva měsíce, ale člověk míní, dítě a zdraví mění: „Moje poslední vystoupení před narozením Tadeáše bylo v Olomouci a já měla radost, ze první po narození bude zas na Moravě, tentokrát v Havířově... Bohužel mám zánět průdušnice a hlasivek, takže nic nebude. Mrzí mě to. Jen se modlím, aby to nechytil Tadeáš,“ napsala starostlivá maminka.

Děťátko naštěstí zůstalo zdravé, a tak se Monika mohla pustit zanedlouho do další práce, a to sice vyhlášení Auta roku. To se obešlo zcela bez komplikací a soudě podle fotky, kterou Monika nahrála, jí mateřství svědčí!

Fandím
19 fanoušků
Nesnáším
2 antifanoušci
Celebrity:
Monika Absolonová

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Monika Absolonová profese, Monika Absolonová partner, Monika Absolonová dítě, Monika Absolonová facebook, Monika Absolonová hokejista, Monika Absolonová muži, Monika Absolonová kariéra, Monika Absolonová syn, Monika Absolonová žhavé foto, Monika Absolonová Tadeáš, Monika Absolonová foto Facebook, Monika Absolonová Sportovec roku
TOPlist