Monika Absolonová se toho nebojí! Na veřejnosti se klidně ukazuje s ženatým milencem!

05.11.2014

Herečka a zpěvačka Monika Absolonová (38) vypadá v poslední době velmi šťastně. Aby také ne, jde z role do role a navíc je čerstvě zamilovaná. Není ale toto štěstí na úkor někoho jiného?

Monika Absolonová
Zdroj: Profimedia.cz

Zpěvačka se nedávno objevila na charitativní akci, na které prodávala pečivo. Nepřišla sem však sama ale s doprovodem, který jí dělal hokejista Tomáš Horna (33). Ten je doposud ženatý a ještě v létě prý plánovala další dítě se svou ženou. Leč… potkal Moniku a od té doby jsou stále spolu.

Pár spolu začal dokonce bydlet a jejich sblížení jistě značně nahrálo i to, že hokejista přestoupil do Kladna, které je přece jenom blíže než Žilina, kde hrál dříve. S hokejisty má již Monika své zkušenosti, její první muž totiž právě hokej hrál. Bude mít s tímto hokejistou více štěstí?

Fandím
19 fanoušků
Nesnáším
2 antifanoušci
Celebrity:
Monika Absolonová, Tomáš Horna

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
slovenské celebrity, slovenské zpěvačky, český bulvár, Monika Absolonová milenec, muzikálové zpěvačky, Monika Absolonová foto, Monika Absolonová partner, české drby, Monika Absolonová muž, Monika Absolonová Tomáš Horna, Tomáš Horna žena, Monika Absolonová fotografie, Monika Absolonová hokejista, Monika Absolonová instagram, Monika Absolonová online, Monika Absolonová ženatý milenec, Monika Absolonová ženatý partner, Monika Absolonová zpěvačka, slovenští hokejisti, hokejisti fotky, hokejisti Slovensko, česko-slovenské zpěvačky, Tomáš Horna rozvod, Monika Absolonová muži
TOPlist