Monika Absolonová se chlubí bříškem, už oficiálně!

20.05.2015

A je to venku! To, o čem si štěbetali vrabci na střeše, už oficiálně potvrdila i zpěvačka Monika Absolonová (38). Čeká miminko a termín má ke konci listopadu!

Monika Absolonová
Zdroj: Facebook

Monika absolvovala různé testy, které by měly napovědět, zda je její miminko v pořádku a v první fázi, jak se zdá, dopadly dobře: „Ráda bych se s Vámi podělila o takovou vlastně hodně soukromou věc... Pokud vše dopadne dobře, za což se modlím, jako za naše první důležité testy, které dobře dopadly, tak by se nám kolem 20.11. melo narodit miminko...“ Slovíčkem „nám“ přitom Monika myslí stále ženatého hokejistu Tomáše Hornu.

Ačkoliv Monika Absolonová tvrdí, že na začátku jejich vztahu, se svou manželkou již hokejista nežil, ta na to má  zcela jiný názor. Ať tak či tak, Monika si prostě svůj díl štěstí uloupla, jiné rodině navzdory a snaží si tak splnit svoje největší přání, tedy stát se matkou. A to je vidět i z obrázku, na kterém hrdě pózuje s bříškem…

Monice je  přitom už 38 let, přičemž již po věku 35 let významně stoupá možnost poškození plodu, co se týká chromozomálních vad. Ty lze ale s jistotou odhalit díky vyšetření z krve, či plodové vody, což by zřejmě měla mít Monika za sebou, stejně jako nejožehavější první měsíce, kdy hrozí potrat. 

Fandím
19 fanoušků
Nesnáším
2 antifanoušci
Celebrity:
Monika Absolonová, Tomáš Horna

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
slovenské celebrity, slovenské zpěvačky, český bulvár, Monika Absolonová milenec, muzikálové zpěvačky, Monika Absolonová foto, Monika Absolonová partner, Monika Absolonová dítě, české drby, Monika Absolonová muž, Monika Absolonová Tomáš Horna, Tomáš Horna žena, Monika Absolonová fotografie, Monika Absolonová hokejista, Monika Absolonová ženatý milenec, Monika Absolonová ženatý partner, Monika Absolonová zpěvačka, slovenští hokejisti, hokejisti fotky, hokejisti Slovensko, Tomáš Horna rozvod, Monika Absolonová muži, Monika Absolonová těhotenství
TOPlist