Monika Absolonová se bude vdávat, podruhé

22.08.2016

Zpěvačka Monika Absolonová (39) si naplno  užívá mateřství, ale už se vrací do práce a na prkna divadel. A ještě jednu změnu plánuje. Bude se totiž vdávat!

Monika Absolonová
Zdroj: Facebook

Monika Absolonová prožívá mimořádně úspěšné období. Se svým partnerem hokejistou Tomášem Hornou (35) vychází skvěle, synáček Tadeáš zdárně roste a v práci na ni rozhodně nezapomněli, již zanedlouho by měla ztvárnit hlavní úlohu v muzikálu Evita. A navíc se bude vdávat. Její nápadník Tomáš se totiž vyslovil, s čímž se Monika vzápětí pochlubila svým fanouškům.

„Musim rict, ze tak mile a originalni za asistence nasich blizkych jsem to necekala...bylo to moc hezky, dojemny, vtipny... Trosku jako Homolkovi ano mame pomalu rocniho chlapecka a uz planujeme svatbu!“ svěřila se se smíchem Monika. A odpověď? Pochopitelně ano! Pro Moniku to bude již druhá svatba, prvně se vdávala v roce 2000 za hokejistu Václava Eiselta. Podruhé se bude ženit i Tomáš Horna, který má z předchozího vztahu dítě. 

Fandím
19 fanoušků
Nesnáším
2 antifanoušci
Celebrity:
Monika Absolonová, Tomáš Horna

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
slovenské zpěvačky, muzikály, Monika Absolonová foto, Monika Absolonová partner, Monika Absolonová svatba, Monika Absolonová dítě, Monika Absolonová muž, Monika Absolonová Tomáš Horna, Monika Absolonová online, Monika Absolonová manžel, Monika Absolonová druhá svatba, Monika Absolonová druhý muž, Tomáš Horna svatba, Monika Absolonová Evita, Monika Absolonová muzikál Evita
TOPlist