Monika Absolonová prý bude mít kluka Tadeáše!

02.06.2015

Těhotenství Moniky Absolonové (38) je poněkud zvláštní. Nejen že už v době, kdy mají jiné těhotné ženy ještě ploché bříško, vypadá jako v osmém měsíci, navíc již nyní ve čtvrtém měsíci ví, že prý bude mít kluka! Jmenovat by se měl Tadeš, jak se svěřila v rozhovoru pro Blesk.

Monika Absolonová
Zdroj: Facebook
 

Těžko, jak se říci ženy, které mají dítě se stále ještě ženatým mužem. Monika je jednou z nich, pravda, její partner se od manželky odstěhoval celkem krátce po seznámení s Monikou, i když ještě v létě prý velmi usiloval o to, mít dítě se svou manželkou… To Monice nijak nevadí užívat si své těhotenství ostošest a hrdě ukazovat své těhotenské bříško, které již nabylo pořádných rozměrů, i když je teprve v prvním trimestru.

Nyní se dokonce svěřila, že prý její miminko bude chlapeček! Je pravda, že dnes jsou již metody, díky kterým lze přijít na pohlaví dítěte, stejně jako případné vady plodu díky chromozomálnímu vyšetření. Nedávno Monice pěkně zatrnulo, když na ni spadla ohromná kovová tyč, která měla držet střechu jeviště. Naštěstí vše dobře dopadlo, přesto raději nevystupuje a šetří se.

 

Fandím
19 fanoušků
Nesnáším
2 antifanoušci
Celebrity:
Monika Absolonová, Tomáš Horna

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
slovenské celebrity, slovenské zpěvačky, český bulvár, Monika Absolonová milenec, muzikálové zpěvačky, Monika Absolonová foto, Monika Absolonová partner, Monika Absolonová dítě, české drby, Monika Absolonová muž, Monika Absolonová Tomáš Horna, Tomáš Horna žena, Monika Absolonová fotografie, Monika Absolonová hokejista, Monika Absolonová ženatý milenec, Monika Absolonová ženatý partner, Monika Absolonová zpěvačka, slovenští hokejisti, hokejisti fotky, hokejisti Slovensko, Tomáš Horna rozvod, Monika Absolonová muži, Monika Absolonová těhotenství
TOPlist