Monika Absolonová má už 15 kilo nahoře!

14.07.2015

Zpěvačka Monika Absolonová (38) se už nemůže dočkat letošního podzimu. Tehdy se totiž má narodit její první dítě, kluk Tadeáš. A ačkoliv se dítě narodí teprve na konci listopadu, Monika se pořádně kulatí!

Monika Absolonová
Zdroj: Facebook

Zatímco ostatní maminky přibírají a kulatí se až tak od šestého měsíce, Monice narostlo bříško hned na začátku těhotenství. A v současné době už přibrala tolik kilogramů, co jiné ženy za celé těhotenství: „Už teď mám 15 kg nahoře…“ postěžovala si Monika na Facebooku.

Na druhou stranu Monika nevypadá rozhodně špatně, naopak, září zdravím. V těhotenství je vše také v pořádku, takže se Monika nemusí ničeho obávat a spolu se svým partnerem Tomášem Hornou (34) těšit na přírůstek do rodiny.

Ostatně pro Tomáše již půjde o druhé dítě, takže Monice se svými zkušenostmi jistě rád poradí

Fandím
19 fanoušků
Nesnáším
2 antifanoušci
Celebrity:
Monika Absolonová

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
slovenské zpěvačky, český bulvár, Monika Absolonová milenec, muzikálové zpěvačky, Monika Absolonová foto, Monika Absolonová přítel, Monika Absolonová partner, Monika Absolonová dítě, Monika Absolonová sexy foto, Monika Absolonová Tomáš Horna, Tomáš Horna žena, Tomáš Horna rozvod, Monika Absolonová muži, Monika Absolonová těhotenství, Monika Absolonová Tomáš Horna dítě, Monika Absolonová těhotná, Monika Monika Absolonová zpěvačka
TOPlist