Monika Absolonová chodí se ženatým, rozvod původně neplánoval!

06.10.2014

Monika Absolonová (38) se nedávno pochlubila fotografií svého milého, hokejisty Tomáš Horny (33), který hraje na Slovensku. Zároveň se rozplývala nad tím, jak je v novém vztahu spokojená a jak jejich společné blažené budoucnosti prý nic nestojí v cestě. Její slova ale těžce podivila jednu osobu. Tomášovu manželku, která se ozvala českým médiím.

Monika Absolonová
Zdroj: Facebook

O Tomášově manželce se média nedávno dozvěděla. Monika hned přispěchala s vysvětlením, že o manželce věděla, ale vše je v pořádku. Tomáš Horna s manželkou, se kterou má i dítě, delší dobu nežije a pracují prý na rozvodu. To ale nazdvihlo Tomášovu stále právoplatnou manželku ze židle, a tak se ozvala deníku Aha.

A její slova byla hodně překvapivá. Poměr mezi ním a Monikou Absolonovou prý trvá velmi krátce, neboť ještě v srpnu si prý Tomáš přál mít se svou ženou druhé dítě. O Monice Absolonové se měla dozvědět až z novin a právě to ji přimělo podat žádost o rozvod. A o ten Tomáš prý příliš nestojí!

Jak tohle všechno dopadne a dočká se osmatřicetiletá Monika vysněného miminka? Zbytečný čas na randění s nepravými a ženatými muži určitě nemá…

Fandím
19 fanoušků
Nesnáším
2 antifanoušci
Celebrity:
Monika Absolonová, Tomáš Horna

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
slovenské celebrity, slovenské zpěvačky, český bulvár, Monika Absolonová milenec, muzikálové zpěvačky, Monika Absolonová foto, Monika Absolonová partner, české drby, Monika Absolonová muž, Monika Absolonová Tomáš Horna, Tomáš Horna žena, Monika Absolonová fotografie, Monika Absolonová hokejista, Monika Absolonová instagram, Monika Absolonová online, Monika Absolonová ženatý milenec, Monika Absolonová ženatý partner, Monika Absolonová muži, Monika Absolonová zpěvačka, slovenští hokejisti, hokejisti fotky, hokejisti Slovensko, česko-slovenské zpěvačky, Tomáš Horna rozvod
TOPlist