Monica Bellucci a Vincent Cassel oznámili rozvod!

27.08.2013

Italsko-francouzský herecký páreček se po čtrnácti letech manželství nečekaně rozešel! Monica Bellucci (48) a o dva roky mladší Vincent Cassel (46), kteří byli považováni za jeden z nejstabilnějších párů, sdělili šokující informaci prostřednictvím svého mluvčího, podle něhož jdou od sebe po "vzájemné dohodě.

monica
Vincent Cassel a Monica Bellucci
Foto: profimedia.cz

Monica Bellucci (48) a Vincent Cassel (46), kteří se seznámili v roce 1996 při natáčení filmu Byt, si řekli ANO v roce 1999. Během čtrnáctiletého manželství zplodili dvě dcery - devítiletou Devu a tříletou Leónii. Bývalí partneři se tak nyní budou muset dohodnout, kdo bude vychovávat obě dítka.

Čtěte také

Jejich rozvod je označován za překvapující, protože za celou dobu jejich takřka sedmnáct let trvajícího vztahu se v médiích neobjevil ani stín podezření, že by jeden z manželů toho druhého podváděl. I když, co my víme ...

Monica Bellucci, která je považována za italský sexsymbol (a rozvádí se už podruhé!), je známá z filmů Slzy slunce, Zvrácený, Umučení Krista nebo Maléna, zatímco francouzský divoch Vincent Cassel se proslavil zejména snímky Purpurové řeky, Veřejný nepřítel, Náš den přijde nebo Černá labuť.

Fandím
20 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Monica Bellucci, Vincent Cassel

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, herečky, Zahraniční celebrity, zahraniční herečky, francouzské celebrity, herci, zahraniční herci, Monica Bellucci foto, italské herečky, italské celebrity, Monica Bellucci fotky, francouzští herci, Vincent Cassel foto, Vincent Cassel fotky, Monica Bellucci rozvod, Vincent Cassel rozvod, Monica Bellucci rozchod, Vincent Cassel rozchod, Monica Bellucci manžel, Vincent Cassel manželka, Monica Bellucci partner, Vincent Cassel partnerka
TOPlist