Moderátorku Adrianu Kmotríkovou přišel navštívit psychicky nemocný "fanoušek". Musela zasáhnout policie!

23.03.2014

Jedná se o muže (47), který půvabnou moderátorku pronásleduje již roky. Když přišel do budovy televize, ochranka na nic nečekala a ihned informovala policii. Ta po příjezdu nepříčetného muže zpacifikovala a odvezla ho na psychiatrii. Adriana (43) se v době incidentu, v budově televize JOJ, ani nenacházela.

adriana kmotrikova
Adriana je oblíbenou tváří slovenské televize. A je to kočka.

Foto: TV JOJ

Lidé z ochranky si už s narušeným mužem věděli rady. Oznámili mu, že se Adriana právě nachází v maskérně a muž se tak rozhodl počkat. Mezitím už byli muži zákona na cestě a po příjezdu muže zadrželi. Nikomu se tak nic nestalo. Je jen otázkou, jak dlouhou zůstane tento člověk v odborné péči. Pokud dojde k jeho propuštění, určitě bude moderátorku pronásledovat i nadále.

Bohužel, toto není žádný ojedinělý případ. Lidí, kteří doslova fanaticky touží po svém idolu, je na světě mnoho. Jde jen o to, čeho všeho jsou schopní, jen aby se ke své celebritě dostali. V případě psychicky nemocných lidí je to o to horší. A nejde jen o veřejně známé osoby. Případy šílených stalkerů jsou zaznamenávány i v životech "obyčejných" lidí.

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
moderátorka, blázen, pronásledování, stalking, idol, fanatický fanoušek, stalker, sexy moderátorka, adriana kmotríková, adriana kmotríková stalker, adriana kmotríková pronásledovaná, adriana kmotríková šílený fanoušek, psychicky nemocný muž, psychiatrie
TOPlist