Moderátorka Vendula Bednářová úplně nahá

11.11.2009

Není nad to, když je moderátorka divákovi tak nějak blíž. Vendula Bednářová (26) je česká modelka, která donedávna pracovala také jako moderátorka lechtivých zpráv Red News na tn.cz., což bylo jakési pokračování legendárního Počasíčka.

Zatímco v Počasíčku, kde se dívka (či později i muž, aby se genderově vyhovělo feministkám) jen usmála, svlékla se a odešla, a to vše beze slov, v Red News holky nejen hovořily, ale dodávaly i podstatné informace. Podívejte se na poslední Red News, které uváděla právě naše Vendula.

Doufejme, že Vendula se po zániku Red News nevytratí z českého šoubyznysu. Byla by to věčná škoda. Zbývá jí přece ještě jedna oblast působení a tou je modelling. Důkazem jsou její fotky v první fotogalerii.

[gallery=630]

Ve druhé fotogalerii se podívejte, jak probíhá focení s takovou nezbednicí jakou je právě Vendulka. Všimněte si, že fotografovala žena. Že by se Vendy před mužem styděla?

[gallery=631]

Fandím
12 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Vendula Bednářová

Filmy:
Red News

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, modelky, ceske modelky, krásky, České celebrity, blondýnky, české krásky, moderátorky, nahé krásky, české moderátorky, nahé blondýnky, TV Nova, Vendula Bednářová fotky, tn.cz, Vendula Bednářová nahé fotky, Vendula Bednářová nude pictures, Vendula Bednářová nude, Vendula Bednářová nahoře bez, nahá Vendula Bednářová
TOPlist