Moderátorka Superstar Zora Kepková bourala na dálnici!

30.04.2013

Blonďatá kráska upadla do mikrospánku a pravým bokem svého auta zavadila o svodidla! Zora Kepková (22), která bourala v pondělí dopoledne na dálnici D5 mezi Plzní a Prahou, naštěstí vyvázla bez zranění!

Zora Hejdová
Zdroj: Lenka Hatašová/TV Nova

Zora Kepková (24) médiím řekla, že při nehodě při ní pravděpodobně "stáli všichni andělé strážní". Moderátorka totiž v poslední chvíli zabrzdila, a tak přežila bez úhony a zatím zůstává v pořádném šoku.

Kdyby se probrala o pár vteřin později, následky by možná byly mnohem horší ... Podle TV Nova je škoda na autě minimálně sto tisíc korun.

Čtěte také

Moderátorka, která v současnosti vedle uvádění Superstar a Snídaně s Novou plánuje svatbou se svým snoubencem, moderátorem Miroslavem Hejdou, by měla při řízení myslet i na jiné věci, než jen na svou práci a veselku! Jinak to příště dopadne všelijak ...

Fandím
5 fanoušků
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Zora Hejdová

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, České celebrity, moderátorky, české moderátorky, TV Nova, Zorka Kepková foto, Zorka Kepková moderování, Zorka Kepková fotky, Zorka Kepková Superstar, Zorka Kepková bouračka, Zorka Kepková autonehoda, Zorka Kepková autohavárie, Zorka Kepková mikrospánek, Zorka Kepková nebezpečí smrti
TOPlist