Modelka Zuzana Rosáková předčasně porodila dceru Lili!

14.01.2013

Moderátor Jan Rosák se raduje - stal se poprvé v životě dědečkem! Zuzana Rosáková, provdaná Jeddai (34) přivedla na svět svého prvního potomka - dceru, která dostala jméno Lili!

Zuzana Rosáková
Zdroj: Archiv Zuzany Rosákové

Zuzana Rosáková (34) byla v minulosti už jednou vdaná, ale bezdětné manželství skončilo po pár letech rozvodem. Její druhý manžel, majitel cestovní kanceláře Imed Jeddai, byl co se týče dětí úspěšnější, a tak teď si krásná modelka může vychutnat ten slastný pocit být matkou!

Čtěte také

Dcera Lili sice přišla na svět údajně o měsíc dřív, než byl předpokládaný termín porodu. Naštěstí matka i dítě jsou v pořádku. A Jan Rosák určitě zažívá největší euforii od chvíle, kdy začal vysílat Videostop!

Fandím
0 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Jan Rosák, Zuzana Rosáková

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, modelky, ceske modelky, krásky, České celebrity, české krásky, moderátoři, čeští moderátoři, těhotné modelky, těhotné celebrity, Jan Rosák foto, Jan Rosák fotky, Jan Rosák dcera, Jan Rosák dědek, Jan Rosák dědeček, Jan Rosák první vnouče, Jan Rosák moderování, Jan Rosák rodina, Zuzana Rosáková foto, Zuzana Rosáková fotky, Zuzana Rosáková sexy, Zuzana Rosáková porod dcery, Zuzana Rosáková narození dcery
TOPlist