Modelka Zina Šťovíčková se stěhuje na Floridu!

07.12.2010

Druhá česká vicemiss 2009 Zina Šťovíčková (20) se od března příštího roku natrvalo usadí v Miami na Floridě. Bude zde žít se svým přítelem, kterým je americký model Matthew Fields.


Zina Šťovíčková
Foto: ceskamiss.cz

Zina Šťovíčková se s Matthewem seznámila před rokem a půl v řeckých Aténách, kde oba pracovali pro stejnou modelingovou agenturu. Ačkoliv v té době měla přítele, kvůli americkému modelovi ho opustila, protože se do něj bláznivě zamilovala. Teď si spolu zařizují hnízdečko lásky v jeho domovině ...

Modelka bude s Matthewem bydlet v jejich vlastním domku kousek od mořského pobřeží. Kráska dokonce v Česku přeruší své studium a v USA začne studovat nový obor - business management.

Zina se díky svému příteli zlepšila v angličtině a po čtyřech měsících v Americe mluví anglicky bez jakýchkoliv problémů. Tak jen aby nezapomněla mateřský jazyk jako modelka Petra Němcová!

Fandím
1 fanoušek
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Zina Šťovíčková

Filmy:
Česká miss

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, modelky, ceske modelky, krásky, České celebrity, brunetky, české krásky, americké celebrity, Missky, české Missky, Zina Šťovíčková nude, Zina Šťovíčková nude pictures, Zina Šťovíčková nahé fotky, Zina Šťovíčková fotky, Zina Šťovíčková photos, Zina Šťovíčková nude photos, modelové, američtí modelové, české brunetky, Zina Šťovíčková usa, Zina Šťovíčková amerika, Matthew Fields
TOPlist