Modelka, která nevypadala vůbec těhotně, porodila obří dítě!

16.04.2015

Modelka Sarah Stage ještě nedávno udivovala fotografiemi, na kterých se chlubí perfektní postavou, prakticky bez těhotenského břicha, i když byla v devátém měsíci. Sarah konečně porodila, kupodivu žádného trpaslíka!

Sarah Stage
Zdroj: Instagram

Sarah se narodil ve středu 15. dubna prvorozený chlapeček James Hunter, který vážil dokonce 3,82 centimetrů a měřil dokonce skoro 56 centimetrů! Nebyl to tedy rozhodně žádný drobek a jen otázkou, kam se takový malý obřík mohl do jejího štíhlého těla vejít?

Sarah neměla prakticky žádné břicho, pokud si vzala trošičku volnější oblečení, nebylo na ní těhotenství absolutně patrné. Do poslední chvíle cvičila, takže se i v těhotenství mohla pochlubit vyrýsovanými břišními svaly. 

Fandím
0 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Sarah Stage

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
sexy fotky, americké modelky, sexy fotky modelek, fotky modelky, fotografie modelek, odhalené celebrity, těhotenství, odhalené modelky, těhotné modelky, těhotné celebrity, porody celebrit, Sarah Stage, Sarah Stage foto, Sarah Stage fotografie, Sarah Stage dítě, Sarah Stage porod, Sarah Stage Instargram, Sarah Stage Facebook
TOPlist