Modelka Katie Price dole bez a těhotná...

18.04.2017

Modelka Katie Price (38) se dala do vzpomínání a pochlubila se také fotkou ze svého několikátého porodu, a to pět minut před císařským řezem. 

Katie Price (Jordan)
Zdroj: Instagram
 

Je neuvěřitelné, v jakých momentech má Katie Price náladu si pořizovat fotku. Na jedné z nejnovějších fotek se předvedka v devátém měsíci s pořádným břichem a bez jakéhokoliv prádla, jen v nemocniční košili. "Za pět minut jsem šla na císařský řez," vzpomíná Katie Price.

Ta do svých šestatřiceti let stihla porodit pět dětí, a to třem otcům. Dvakrát rodila císařem, jednou se dítě narodilo předčasně o osm týdnů, první syn trpí autismem a Willy-Praderovým syndromem, kvůli kterému nemůže přestat jíst. Katie všechny své děti miluje a velmi často je zmiňuje. 

Fandím
5 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Katie Price (Jordan)

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity, Nahé celebrity,

Tagy:
nahé modelky, erotické fotky modelek, erotické fotky celebrit, britské modelky, celebrity děti, celebrity porod, Katie Price dítě, Katie Price děti, Katie Price porod, modelky děti, modelka katie price, katie price břicho, katie price dole bez, katie price císařský řez, katie price dole bez, katie price erotické fotky
TOPlist