Modelka Kateřina Částková se nechala nafotit nahoře bez!

09.01.2013

Krásná blondýna dokázala, že při focení studem rozhodně netrpí! Kateřina Částková se právě vrátila z Malajsie, kde reprezentovala Českou republiku na mezinárodní soutěži krásy Miss Tourism International 2012.

katka

Foto: Josef Polášek

Kateřina Částková, která pochází z Frýdku-Místku, patří mezi pár českých modelek, které se modelingem živí převážně v zahraničí. V České republice před časem vyhrála Miss golf 2012 a v současné době nejvíce času tráví v Praze, kde studuje na Metropolitní Univerzitě Praha. Mluví plynule anglicky a italsky, studovala španělštinu a nyní se zabývá japonštinou.

katka

Foto: Josef Polášek

Její největší zálibou je cestování a poznávaní nových kultur, čehož si díky své profesi modelky užívá do sytosti. Nejvíce si oblíbila italské Milano, ale navštívila i další evropské a asijské metropole. Jeden čas žila v New Yorku a v Miami, ale největším "kulturním zážitkem" pro ni prý byla návštěva africké Keni.

katka

Foto: Josef Polášek

Někteří odborníci na ženskou krásu říkají, že Kateřina Částková vypadá jako kanadská modelka herečka Elisha Cuthbert (30), která se proslavila především rolí Kim Bauer v seriálu 24 hodin. Co si o tom myslíte, přátelé?

Celebrity:
Kateřina Částková

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, modelky, ceske modelky, krásky, České celebrity, české krásky, Missky, české Missky, blondýny, české blondýny, Kateřina Částková foto, Kateřina Částková fotky, Kateřina Částková sexy, Kateřina Částková nahoře bez, Kateřina Částková prsa, Kateřina Částková ňadra, Kateřina Částková focení, Kateřina Částková blond
TOPlist