Modelka Jitka Válková vystavila na party soutěže Česká Miss svoje vypracované bříško

27.03.2014

Vyhlášení České Miss se blíží a na party této soutěže se pochopitelně ukázala také jedna z vítězek let minulých, Jitka Válková. Předvedla, že je stále kus a také, že se umí proměnit. Z bývalé černovlásky je totiž skoro blondýna.

Jitka Válková
Zdroj: Profimedia.cz

Jitka Válková se nedávno rozešla se svým dlouholetým partnerem, fitness trenérem Mirkem Ciprou a možná se jako mnoho žen rozhodla po rozchodu něco změnit. Jitka se nechala poměrně značně odbarvit a změna jí jistě prospěla.

Čtěte také

Na party se dostavila v kraťoučké halence, takže vystavila i svoje bříško, které vypadá prostě skvěle. Není se čemu divit, Mirek Jitku jistě cepoval a poskytoval jí to nejodbornější vedení. S kým bude cvičit a pracovat na postavě snů Jitka nyní?

S Mirkem Jitka randila několik let, a ačkoliv ještě nedávno mluvila o svatbě, pár se rozešel, zřejmě z popudu Jitky. Mirek byl o více jak dvacet let starší a příčina rozchodu prý spočívala v nevěře.

Fandím
3 fanoušci
Nesnáším
2 antifanoušci
Celebrity:
Jitka Válková

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
party, Missky, Miss, párty celebrit, české Missky, Jitka Válková fotky, Jitka Válková miss, Jitka Válková foto, černovlásky, Česká Miss, Válková Cipr rozchod, Jitka Válková sexy tělo, Jitka Válková sexy foto, Válková Cipr, Jitka Válková Mirek Cipr, česká miss párty, česká miss novinky, česká miss 2014, černovlasé miss, sexy bříško
TOPlist