Mladí Britové tragicky zahynuli v Amsterdamu. Místo kokainu si šňupli heroin!

01.12.2014

Shaun Brotherston a Bradley Price se před pár dny vypravili do Amsterdamu. Shaun zde totiž plánoval se svým kamarádem oslavit jednadvacáté narozeniny a to ve velkém stylu! Prostě se ve městě hříchu pořádně pobavit. Bohužel, vše skončilo tragicky a ani jeden z hochů se již domů nevrátili. Oba zahynuli po intoxikaci heroinem…

Těla hochů byla nalezena v amsterdamském hotelu, vedle nich byl nalezen bílý prášek. Šlo o bílý velmi silný heroin, který si hoši šňupli, a jak to tak vypadá, největší pravděpodobností si jej hoši spletli s kokainem.

Zatímco kokain působí budivě, heroin je tlumivý a při velké dávce dokáže zcela utlumit centrum dýchání, takže se dotyčný udusí… A právě to se nebohým hochům, studentům námořní akademie z Plymouthu, přihodilo.

Foto: Miramax Films

Případ připomíná tu samu nešťastnou událost, ke které došlo ve známém Tarantinově filmu Pulp Fiction. I v něm si hlavní hrdina Mia šňupne bílého prášku a zkolabuje.

Ve filmu ji však John Travolta (60) zachrání injekcí adrenalinu přímo do srdce. Mladí Britové takové štěstí už neměli…

Filmy:
Pulp Fiction: Historky z podsvětí

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
kokain, drogy, smrt, amsterdam, Krimi zprávy, předávkování, tragédie, předávkování heroinem, krimi, heroin, kriminální zprávy, lidské osudy, studenti, drogy v Amsterdamu, šňupání heroinu, heroin riziko, mladí Britové kokain, mladí Britové Amsterdam heroin, heroin předávkování, pánská jízda, šňupání drog, neštěstí
TOPlist