Misska Lilian Sarah Fischerová se tajně vdala!

22.10.2011

Česká vicemiss 2007 Lilian Sarah Fischerová (27) si už před půl rokem vzala svého spolužáka z vysoké školy! Modelka dokázala svůj sňatek před médií úspěšně utajit, což si zaslouží potlesk ...

Lilian Sarah Fischerová
Zdroj: ceskamiss.cz

Lilian Sarah Fischer (27), která se stala v roce 2007 druhou vicemiss v soutěži krásy Česká Miss, se provdala za spolužáka z Vyšší odborné školy herectví. Netradičního svatebního obřadu, který se konal v lese, se prý zúčastnili jen rodinní příslušníci a blízcí přátelé.

Modelka teď má velikou radost z toho, jak dlouho dokázala svatbu utajit. Díky za to patří spíše jejím kamarádům, kteří nepodlehli pokušení prozradit detaily bulváru!

Její novomanžel (tedy teď vlastně staromanžel) Adam si dokonce nechal na důkaz lásky vytetovat na paži jméno své ženy. Lilian poznala svého partnera teprve půl roku před svatbou, ale doufá, že spolu budou do konce života. Komu by se taky chtělo odstraňovat to tetování?

Černovlasá kráska, která vystudovala taneční konzervatoř, stále působí v oblasti modelingu, ale v budoucnu by se chtěla věnovat právě herectví.

Fandím
1 fanoušek
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Lilian Sarah Fischerová

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, modelky, ceske modelky, krásky, České celebrity, české krásky, Missky, české Missky, Lilian Sarah Fischerová, Lilian Sarah Fischerová foto, Lilian Sarah Fischerová fotky, Lilian Sarah Fischerová svatba, Lilian Sarah Fischerová sňatek, Lilian Sarah Fischerová tajný sňatek, Lilian Sarah Fischerová tajná svatba, Lilian Sarah Fischerová vdavky, Lilian Sarah Fischerová manžel, Lilian Sarah Fischerová utajení, Lilian Sarah Fischerová manželství, Lilian Sarah Fischerová spolužák
TOPlist