Misska Julie Zugarová si nechala zvětšit prsa! Má šestky!

25.05.2011

Finalistka České Miss 2009 Julie Zugarová (24) se stala ženou s největšími silikony v České republice! Modelka byla tak dlouho nespokojená s velikostí svých ňader, až si nechala přišít šestky!


Julie Zugarová se nechala přeměřit!
Foto: medicomvip.cz

Julie Zugarová (24), která vždycky toužila po velkých ňadrech, šla na svou již druhou plastickou operaci, na jejímž konci se z ní stal doslova silikonový kyborg s poprsím č. 6. Plastičtí chirurgové jí totiž voperovali implantáty o velikosti neuvěřitelných 830 mililitrů.Lékaři ji sice nejprve nechtěli ani operovat, ale nakonec podlehli jejímu naivnímu úsměvu a pustili se do práce! Útlá černovlasá modelka teď tvrdí, že její obří prsa jsou vkusná a prý vůbec nepůsobí vulgárním dojmem. No, když si to myslí ...


Julie Zugarová si vybírá silikony!
Foto: medicomvip.cz

Julie Zugarová si nechala před třemi lety zvětšit prsa na číslo tři, ale očekávané pracovní nabídky nepřicházely. Teď má šestky, tak se snad už konečně někdo ozve. Nechceme jí brát iluze, ale s takovým poprsím se hodí akorát do porna!


Julie Zugarová byla po operaci šťastná jako blecha!
Foto: medicomvip.cz

Neúspěšná finalistka České Miss z roku 2009 alespoň konečně trumfla všechny naše silikonové modelky. I takoví velikáni jako je Hana Mašlíková, Dominika Mesarošová nebo Romana Pavelková se musí sklonit před obřími ňadry naší Julinky!

Fandím
12 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Julie Zugarová

Filmy:
Česká miss

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, modelky, ceske modelky, krásky, České celebrity, české krásky, Missky, české Missky, plastické operace, stream video, silikonové krásky, TV stream, česká miss 2009, silikonové modelky, Julie Zugarová foto, Julie Zugarová photo, Julie Zugarová Miss, Julie Zugarová Česká Miss, Julie Zugarová video, Julie Zugarová poprsí, Julie Zugarová prsa, Julie Zugarová ňadra, Julie Zugarová zvětšení poprsí, Julie Zugarová šestky, Julie Zugarová plastika, Julie Zugarová silikony
TOPlist