Miss Lucie Křížková předvádí pár měsíců po porodu plavky

13.04.2017

Lucie Křížková(32) porodila nedávno své druhé dítě, přesto se nebála předvádět prádlo a plavky.

Lucie Váchová
Zdroj: Instagram

"Moje první přehlídka po více než půlroční pauze, první po porodu. Ve spodním prádle mě na mole uvidíte už jen velmi výjimečně," uvádí Lucie Křížková. "Na včerejší akci jsem kývla ze dvou důvodů, byla to přehlídka v krásných prostorách novobarokního sálu Boccaccio v Praze, přehlídka na úrovni, nabídku jsem přijala cca tři týdny po porodu a brala to jako svoji metu, do kdy být opět ve formě. Silná motivace," upřesnila Lucie.

Lucie je prý klikařka a pro parádní postavu se moc trápit nemusí: "Ráda bych ještě doplnila, že rozhodně nedržím žádné diety, plně kojim. Ale se cvičením to také nijak nepřeháním. Prostě mám štěstí a patřím mezi ty, jejichž tělo se vrací do formy rychle. Takže, ženy, kterým to jde pomaleji, držím vám pešti, ať jste se sebou brzy spokojené. U mě to ještě 100% spokojenost není. Když vydechnu a povolím, stále vypadám jak ve třetím měsíci, ale je to na dobré cestě. Hlavně vše v pohodě a s klidem, jsou důležitější věci."

Fandím
2 fanoušci
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Lucie Váchová

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
české topmodelky, odhalené modelky, odhalené české celebrity, modelky v prádle, lucie křížková hubená, lucie křížková děti, Lucie Křížková cvičení, Lucie Křížková postava, Lucie Křížková módní přehlídka, Lucie Křížková prádlo, celebrity prádlo, modelky prádlo
TOPlist