Miss Lucie Hadašová v prádle a její dcerka v plavkách!

14.03.2016

Česká Miss Lucie Hadašová (29) se nebála si po letech stoupnout na molo a projít se po něm jen v prádle, což je disciplína, kterou modelky právě nemilují. A i po dvou porodech Lucie skutečně nemusí mít žádné obavy. Její postava je perfektní.

Lucie Hadašová
Zdroj: Profimedia.cz

Lucie je již delší dobu provdaná za hokejistu Jaroslava Bednáře (39), kterému povila dvě dcerky, které jsou celý tatínek. Po Lucii však minimálně ta starší podědila touho se předvádět, a tak se nedávno vypravila na molo spolu s maminkou.

Dcerka předvedla plavky  a do přehlídky se zapojila dokonce i ta nejmladší. S tou ovšem pózovala maminka, která chůzi po mole zvládla i s dítětem v ruce a na vysokých podpatcích. 

Fandím
5 fanoušků
Nesnáším
2 antifanoušci
Celebrity:
Lucie Hadašová

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
ceske modelky, krásné češky, české krásky, sexy fotky modelek, modelky v bikinách, sexy ženy, sexy češky, české Missky, české celebrity fotky, Lucie Hadašová sexy, odhalené modelky, krásky v bikinách, Lucie Hadašová foto, Lucie Hadašová manžel, Lucie Hadašová muž, Lucie Hadašová fotografie, Lucie Hadašová online, Lucie Hadašová sexy foto, Lucie Hadašová rodina, modelky v prádle, ženy v prádle
TOPlist