Míša Ochotská fandila, ale Lukáši Rosolovi to k ničemu nebylo a čelí nepěkné kritice!

09.03.2015

Maminka na plný úvazek Míša Ochotská (30) zažila sportovní víkend, a to i její synek André. I ten zcela jistě fandil tatínkovi Lukáši Rosolovi (29) při utkání Davis Cupu proti Austrálii. Bohužel všechno tohle fandění bylo zcela k ničemu a její milý čelí nepěkné kritice.

Michaela Ochotská
Zdroj: Facebook

Michaela Ochotská nefandila v ostravské ČEZ Aréně, ale doma v Praze u televizních obrazovek. Míša se hned pochlubila fotografií před obří televizí, k fotce připsala popisky: Pojď, jsme s tebou, nejlepší tatínek a také „můj“ manžel. Manželé bohužel s Lukášem ještě nejsou, že by nám tím snad chtěla Míša něco naznačit?

Bohužel veškeré fandění bylo zcela k ničemu. Náš tým s Austrálií na plné čáře prohrál a bohužel hlavní vina padá zcela na bedra Lukáše Rosola, který absolutně nezvládl pozici jedničky týmu a prohrál se soupeřem o sto míst horším.

Fandím
37 fanoušků
Nesnáším
6 antifanoušků
Celebrity:
Michaela Ochotská, Lukáš Rosol

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Michaela Ochotská dítě, čeští tenisté, Michaela Ochotská foto, sport, Michaela Ochotská muž, Michaela Ochotská facebook, Lukáš Rosol dítě, sport zprávy, Michaela Ochotská fotografie, Michaela Ochotská rodina, Lukáš Rosol Austrálie, Lukáš Rosol výkon, Lukáš Rosol žena, čeští tenisté Austrálie, Česko Austrálie, Česko Austrálie tenis, Česko Austrálie prohra, Česko Austrálie mužský tenis, Michaela Ochotská maminka
TOPlist