Míša Nosková s těhotenským břichem

10.03.2016

Zpěvačka nedávno přiznala nový vztah, ale ve skutečnosti si takto nepospíšila. Těhotná je jen v novém muzikálu Sibyla, což  jí ukládá role. Ve skutečnosti je Míša Nosková (33) zcela šlank!

Michaela Nosková
Zdroj: Profimedia.cz

V kostýmu může Míša předvést také své silikonové poprsí, róby s výstřihy ho skvěle zdůrazňují. Dost  zvláštně na Míša vypadala pouze paruka, neboť černé vlasy na ní působily opravdu dost tvrdě.

Míša Nosková asi není zpěvačkou, od které byste si pamatovali nějaký ten hit, ale nutno přiznat, že jinak jde z role do role. Mamma mia, Přízrak Londýna, Kapka medu, nyní Sibyla, Míše se daří opravdu dobře.

Což je pro ni jako pro matku samoživitelku opravdu stěžejní. Nedávno začala chodit s fešáckým kolegou Ondřejem Báborem, tak doufejme, že i v té osobní sféře to bude čím dál tím lepší

Fandím
9 fanoušků
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Michaela Nosková

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
sexy zpěvačky, Michaela Nosková sexy, Michaela Nosková těhotná, michaela nosková foto, muzikálové herečky, muzikálové zpěvačky, české muzikály, Michaela Nosková sexy foto, muzikály Česko, Michaela Nosková fotografie, Michaela Nosková online, Michaela Nosková role, Michaela Nosková vztah, Michaela Nosková muzikál, muzikál Sibyla, Michaela Nosková Sibyla
TOPlist