Miroslav Táborský konečně představil svou rodinu!

31.01.2013

Filmový a televizní herec se pochlubil se svou manželkou a synem! Miroslav Táborský (53), který si své soukromí vždy pečlivě hlídal, konečně vyvedl členy své rodiny do společnosti!

mira
Miroslav Táborský, jeho žena a jeho syn!
Foto: Europark

Miroslav Táborský (53) zavítal s rodinou o víkendu do obchodního centra Europark v Praze-Štěrboholech, kde probíhalo zábavné odpoledne na ledě.

Herec připomněl, že on sám se na brusle moc nedostane, ale stačí mu, že "bruslařské výkony" podává v divadelní hře Souborné dílo Williama Shakespeara, kde jezdí na kolečkových bruslích.

mira
Miroslav Táborský, Fifinka a Tereza Bebarová!
Foto: Europark

Miroslav Táborský, jeho hlas uslyšíme ve filmu Čtyřlístek ve službách krále, se na veřejnosti snad poprvé objevil s manželkou Kateřinou a patnáctiletým synem Radovanem. Členové rodiny se ovšem pozornosti spíše stranili, a tak musel herec zanagažovat Fifinku, která se před fotografy nestyděla a ochotně všem zapózovala!

Celá akce v Europarku měla ale především charitativní podtext, neboť hlavní sponzor věnoval tisíc kusů Pribináčkových tyčinek dětem z Dětského domova v Trnové, který je zaměřený hlavně na týrané děti od jednoho do šesti let. 

Fandím
4 fanoušci
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Miroslav Táborský

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, České celebrity, herci, čeští herci, Miroslav Táborský foto, Miroslav Táborský fotky, Miroslav Táborský manželka, Miroslav Táborský syn, Miroslav Táborský charita, Miroslav Táborský Europark, Miroslav Táborský ledová plocha, Miroslav Táborský rodina
TOPlist