Miroslav Šmajda prodává fanouškům svou vlastní krev!

14.05.2012

Šílenství bylo dokonáno! Slovenský zpěvák by se prý samou láskou k fanouškům rozdal! Miroslav Šmajda (23), který si teď nechává říkat Max Jason Mai, ovšem toto úsloví pochopil doslovně a zahájil výprodej své osoby!

Miroslav Šmajda
Zdroj: maxjasonmai.com

Miroslav Šmajda (23), který nedávno prošel metamorfózou v robotického humanoida, zřejmě založil i vlastní sektu, v níž bude osvíceným polobohem. Při této příležitosti pustil do oběhu speciální amulety, které pojmenoval jako "maxagramy", a které budou nejspíše složit jako poznávací znamení celého společenství (asi něco jako žluté špendlíky u Vontů). 

Jde o kovové předměty, kde jednou z příměsí je i jeho vlastní krev! Miro, tedy Maxiobr, pardon Max chce být totiž se svými fanoušky stále v kontaktu, a tak tohle je zřejmě jediná možnost, jak si zachovat ničím nerušené astrální spojení.

Čtěte také

Maxagramy prý představují jednotlivé elementy jako kruh, spojení mužské i ženské energie i Mirův základní postoj, při kterém upíná ruce nahoru k vyšším silám a nohama zůstávám na zemi. Ježišmarjá - Miro, začínáme mít vážné pochyby, že sis ty svaly udělal vlastní pílí. Že ty sypeš?

Vypadá to, že nejenom náš Daniel Landa propadl okultismu a kýčovité mystice. Také Miroslav Šmajda se přidal k esoterikům a domnívá se, že pomocí amuletů s vlastní krví dosáhne nirvány. No, tak teď už zbývá jen založit řád slovenských rytířů ...

Fandím
22 fanoušků
Nesnáším
9 antifanoušků
Celebrity:
Miroslav Šmajda

Filmy:
Superstar, Česko Slovenská SuperStar

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, youtube, zpěváci, slovenské celebrity, youtube video, youtube com, Miro Šmajda, slovenští zpěváci, Miroslav Šmajda superstar, Miro Šmajda fotky, miro šmajda video, Miro Šmajda foto, slovenští idolové, idoly, idoly puberťaček, Miroslav Šmajda odchod do penze, Miroslav Šmajda důchod, Miroslav Šmajda konec kariéry, Max Jason Mai, Miro Šmajda přejmenování, Miro Šmajda změna image, Miroslav Šmajda blázen, Miroslav Šmajda Max Jason Mai, Miroslav Šmajda pseudonym, Miro Šmajda prodej krve
TOPlist