Miroslav Šmajda neuspěl v Eurovizi! Vrátí ke svému jménu?

28.05.2012

Namakaný slovenský zpěvák Max Jason Mai se nedostal do finále evropské pěvecké show! Kdo to je? No, přece starý dobrý známý Miroslav Šmajda (23), který chtěl rozjet světovou kariéru. Bohužel fanoušci mu poslali málo hlasů, a tak se vrací zpět do slovenských kotárů!

Miroslav Šmajda
Zdroj: ShowBiz.cz

Miroslav Šmajda (23) jel do ázerbajdžánského Baku s tím, že prostě musí vyhrát! Vždyť kdo by odolal jeho vypracovanému tělu a blonďatému háru? Jenže chyba lávky! Zatímco u nás po něm šílí davy fanynek, Kavkaz si před zpěvákem nesedl na zadek ani kvůli jeho uměleckému jménu, a tak Max Jason Mai, který byl už jednou nohou v Evropě (a druhou v Asii), odjel s nepořízenou domů.

Čtěte také

Zpěvák vystoupil během večera jako patnáctý v pořadí a snažil se nás ohromit tvrdou rockovou písní Don´t Close Your Eyes. Svou prohru nebere tragicky, neboť Eurosong či Eurovize (vono je to jedno) je stejně především politická soutěž, jejíž výsledky jsou prý dány předem. No, a navíc je Slováků jen pět miliónů a z toho tam mají 800 tisíc Maďarů. No, uznejte sami ...

Soutěž nakonec vyhrála švédská zpěvačka Loreen, která pronesla během zpěvu cosi o porušování lidských práv v Ázerbajdžánu. A to mají intelektuální mazlíčkové z Evropy rádi, a snad proto zvítězila. Mirek je tak aspoň poučen, že příště nestačí jen image drsného rockera, ale že je nutná také póza jemného tepače nešvarů!

Nabízí se otázka - zůstane zpěvák u svého podivně znějícho a nezapamatovatelného pseudonymu, nebo se vrátí k pěkně slovensky ryčnému jméno Miro? Co myslíte, zvedne tu hozenou rukavici?

Fandím
22 fanoušků
Nesnáším
9 antifanoušků
Celebrity:
Miroslav Šmajda

Filmy:
Superstar, Česko Slovenská SuperStar

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, youtube, zpěváci, slovenské celebrity, youtube video, youtube com, Miro Šmajda, slovenští zpěváci, Miroslav Šmajda superstar, Miro Šmajda fotky, miro šmajda video, Miro Šmajda foto, slovenští idolové, idoly, idoly puberťaček, Max Jason Mai, Miro Šmajda přejmenování, Miro Šmajda změna image, Miroslav Šmajda Max Jason Mai, Miroslav Šmajda pseudonym, Miroslav Šmajda neúspěch, Miroslav Šmajda Eurovize, Miroslav Šmajda Eurosong, Miro Šmajda show
TOPlist