Miroslav Etzler podstoupil vyšetření a pak natáhl bačkory!

16.05.2012

Nebojte se! Herec ze seriálu Cesty domů nám jen dokázal, že má ten nejčernější smysl pro humor! Miroslav Etzler (47) si totiž nechal v ateliéru přímo během natáčení udělat speciální krevní testy! A to bez jediné ztracené kapky krve!

mirek
Miroslav Etzler předstírá exitus ...
Foto: Hermina.cz

Miroslav Etzler (47) absolvoval společně se svými kolegy ze seriálu TV Prima Cesty domů unikátní vyšetření, které odhalilo vše o jejich zdravotním stavu. Herci a herečky si nechali umístit na hlavní tepny těla pět čidel, která pak šest minut snímala impulzy, které přístroj okamžitě vyhodnotil.

Lékařka pak s každým z testovaných výsledky testů zhodnotila či doporučila, co by měli dál pro zlepšení svého zdravotního stavu udělat. Pan Miroslav jako správný komediant odlehčil vážnou situaci tím, že předstíral na lůžku mrtvého. Všichni kolem se notně nasmáli ...

mirek
Miroslav Etzler předstírá smrtelnou křeč ...
Foto: Hermina.cz

Miroslav Etzler ovšem přiznal, že k lékaři – kromě zubaře – vůbec nechodí a běžné virózy nebo bolest v krku zásadně léčí sám běžně dostupnými léky z lékárny. Vyšetření na přístroji, který byl původně vyvinutý pro kosmonauty, ho ale zaujalo. Snad už jen z toho důvodu, že jako malý Mirek chtěl být pan Miroslav kosmonautem!

Fandím
4 fanoušci
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Miroslav Etzler

Filmy:
Cesty domů

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, České celebrity, herci, čeští herci, TV Prima, miroslav etzler foto, Miroslav Etzler cesty domů, Miroslav Etzler seriál, Miroslav Etzler fotky, Miroslav Etzler bačkory, Miroslav Etzler vyšetření, Miroslav Etzler humor, Miroslav Etzler krevní testy, Miroslav Etzler nemocnice, Miroslav Etzler zdravotní stav
TOPlist