Miroslav Dopita dostal u soudu za letní rvačku drsnou podmínku!

21.01.2013

Bývalý milenec Agáty Hanychové si bude muset dávat velký pozor, jinak si půjde sednout na dva roky natvrdo! Miroslav Dopita (29), který původně dostal jen podmínku se zkušební dobou na šest měsíců, si vyslechl nový rozsudek - trest dva roky vězení s podmíněným odkladem na dva roky!

Miroslav Dopita
Zdroj: Orca s.r.o.

Miroslav Dopita (29), který minulý rok v létě na festivalu v Karlových Varech napadl a brutálně zmlátil fotografa, není s novým rozsudkem spokojen (kdo by taky byl?) a hodlá se odvolat k Nejvyššímu soudu. Zatímco zářijové jednání pro něj dopadl docela dobře, odvolací soud v Plzni mu trest zpřísnil o celý rok a půl.

Čtěte také

Poškozený amatérský fotograf totiž nebyl s předchozím trestem spokojena a proti rozsudku se odvolal. Soud mu vyhověl a podmínka byla prodloužena, resp. dostal trest dva roky vězení s odkladem na dva roky. Miroslav Dopita se tedy musí kontrolovat, jinak za sebemenší přečin půjde do lochu.

Nejlepší bude, když mladý sporťák na filmový festival do Karlových Varů letos nepojede. Vzhledem k tomu, že už s Agátou Hanychovou nepeče, tak to vlastně ani nehrozí!

Fandím
3 fanoušci
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Miroslav Dopita

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, modelky, ceske modelky, České celebrity, sportovci, čeští sportovci, Miroslav Dopita foto, Miroslav Dopita fotky, Miroslav Dopita skandál, Miroslav Dopita krádež, Miroslav Dopita hrozba vězení, Miroslav Dopita napadení fotografa, Agáta Hanychová expartner, Agáta Hanychová exmilenec, Miroslav Dopita přestupek, Miroslav Dopita podmínka, Agáta Hanychová expřítel
TOPlist