Miro Šmajda se vozí v autě za miliony!

04.02.2010

Mladý zpěvák se vozí v luxusním autě! Stříbrná Superstar Miro Šmajda (20) si asi už pouhý měsíc po skončení soutěže stihl vydělat balík peněz na super fáro!

miro smajda (4)

To vypadá na první pohled. Pravda je ovšem taková, že Miro si auto nekoupil, nýbrž ho dostal do užívání v rámci spolupráce s automobilovou firmou. Není první finalistou Superstar, který jezdí luxusními automobily. I Martin Chodúr přijel na koncert Superstar v limuzíně.

Čtěte více: Superkoncert finalistů SuperStar v O2 aréně

miro smajda (3)

Miro se v současné době v práci nezastaví a nabídky se mu jen hrnou, ale těžko by si za měsíc vydělal na auto, jehož cena se pohybuje v řádech statisíců. Možná tak na trabanta nebo na ojetého favorita. Ale jak víme, peníze mu plynou především z koncertů v Česku, na Slovensku totiž pro něj mnoho práce není.

Čtěte více: Miroslav Šmajda na Slovensku nemá práci

Lze říct, že méně je někdy více. Miro Šmajda sice soutěž nevyhrál, ale zájem o jeho osobu je srovnatelný se zájmem o první Česko Slovenskou Superstar Martina Chodúra.

Fandím
22 fanoušků
Nesnáším
9 antifanoušků
Celebrity:
Miroslav Šmajda, Martin Chodúr

Filmy:
Česko Slovenská SuperStar

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, České celebrity, zpěváci, slovenské celebrity, fanoušci, československá superstar, slovenští zpěváci, miroslav šmajda fotky, Miroslav Šmajda nahý, nabídky, pracovní nabídky, superkoncert, Miroslav Šmajda superstar, Miroslav Šmajda photos, Miroslav Šmajda photo, luxusní auto, luxusní automobil
TOPlist