Miro Šmajda o autonehodě: Už to z něj leze! Jel jako prase!

03.08.2010

Slovenský zpěvák Miroslav Šmajda (22) opravdu lhal o své autonehodě! Nebo si jen trošku vymýšlel? Před dvěma týdny havaroval na dálnici, ale naštěstí vyvázl bez vážnějších zranění.Podle prvních zpráv Miroslav Šmajda nezvládl řízení, vyletěl ze silnice a havaroval. Rychlost jsem dodržel, říkal okamžitě po nehodě. Teď však přiznal barvu - jel jsem jako prase! Média hned od počátku jeho verzi zpochybňovala!

Čtěte více: Miro Šmajda kecá o autonehodě: Jel jak šílenec?!

Stříbrný finalista původně tvrdil, že měl mikrospánek a usnul za volantem. Jenže policie zjistila, že do zatáčky zřejmě vjel nepřiměřenou rychlostí! Miro prostě kecal, ale odpusťme mu to, je mladý!


Miro, v životě to není lehké, když pořád všem kecáš!

Miro si dnes už moc nepamatuje (nebo nechce pamatovat), jak to bylo. Prý prostě zjistil, že se řítí ke svodidlům, tak strhnul volant a auto se převrátilo na střechu. No, dejme tomu ...

Čtěte více: Miro Šmajda měl autonehodu! Byl na cestě do Prahy!

Zpěvák utrpěl při nehodě jen lehká zranění, ale auto bylo dost zdemolované. Miro tedy musel platit slušnou finanční škodou za škodu na vozu i na svodidlech. Ale to mu nebránilo v tom, aby pronášel silácké řeči o tom, že by klidně řídil kamión!

Miro, neznamená, že když si celebrita, musíš lhát. Klidně říkej vždy pravdu, aspoň budeš mezi nimi vyjímkou!

Fandím
22 fanoušků
Nesnáším
9 antifanoušků
Celebrity:
Miroslav Šmajda

Filmy:
Superstar

Kategorie:
Celebrity,

Tagy:
Celebrity, youtube, zpěváci, slovenské celebrity, youtube video, youtube com, Miro Šmajda, slovenští zpěváci, autonehoda, miro šmajda video, Miro Šmajda foto, Miro Šmajda photo, Miro Šmajda nehoda, Miro Šmajda havárie, Miro Šmajda autonehoda, nehody celebrit, Miro Šmajda nemocnice, Miro Šmajda zranění, slovenští idolové, idoly, idoly puberťaček, Miroslav Šmajda lži, Miroslav Šmajda výmysly
TOPlist