Miro Šmajda měl autonehodu! Byl na cestě do Prahy!

22.07.2010

Slovenský zpěvák a účastník Česko-Slovenské SuperStar Miro Šmajda (21) usnul za volantem a lehce havaroval. K nehodě došlo cestou do Prahy, avšak ještě na slovenském území.Zpěvák je naštěstí v pořádku. Po nehodě sice skončil v nemocnici, kde podstoupil vyšetření, ale lékaři jej hned propustili do domácího ošetřování. Stříbrný finalista Superstar se měl zúčastnit výstavy textilních hraček nazvané Léto plné hvězd věnované postiženým dětem. Jeho účast na akci byla samozřejmě zrušena.

Šmajdova manažerka Ada Žigová nehodu potvrdila a navíc dodala, že auto je prý zcela zničené! Miro musel jet jako prase a měl štěstí, že se mu nic nestalo! Policie nyní vyšetřuje, kdo je viníkem nehody.Miro sám uznal, že zřejmě byl v mikrospánku a na krátku chvíli prostě usnul. Zpěvák jel v autě naštěstí sám, takže nikoho kromě sebe nezranil.

Co se to děje se slovenskými umělci, že tak často bourají? Marián Labuda, Dara Rolins, Miro Šmajda ... Kdy se to zastaví?

Fandím
22 fanoušků
Nesnáším
9 antifanoušků
Celebrity:
Miroslav Šmajda

Filmy:
Superstar

Kategorie:
Celebrity,

Tagy:
Celebrity, youtube, zpěváci, slovenské celebrity, youtube video, youtube com, Miro Šmajda, slovenští zpěváci, autonehoda, miro šmajda video, Miro Šmajda foto, Miro Šmajda photo, Miro Šmajda nehoda, Miro Šmajda havárie, Miro Šmajda autonehoda, nehody celebrit, Miro Šmajda nemocnice, Miro Šmajda zranění, slovenští idolové, idoly, idoly puberťaček
TOPlist