Miliardář Janeček: V pubertě jsem neuměl sbalit holku!

01.02.2014

Vydělávat peníze umí skvěle, ale s ženskýma to asi nikdy neměl jednoduché. Bavit se s geniálním matematikem a úspěšným podnikatelem Karlem Janečkem o jeho soukromém životě, to není zrovna jeho šálek kávy. A to platí jak o současnosti, tak minulosti. Nakonec však o sobě nějaká ta fakta prozradil.

karel janecek
Karel Janeček neumí být flexibilní jen na trhu

Zdroj: Blesk video

V patnácti prý nebyl schopen si sehnat nějakou tu známost a sexuální život se dostavil v osmnácti. A jelikož se Karel dnes věnuje opravdu mnoha věcem, z pohledu partnerského života to není vůbec jednoduché. Navíc se nám tu v poslední době objevil milostný trojúhelník. Zpočátku to vypadalo na slibně se rozvíjející vztah s misskou Janou Doleželovou, jenže pak pan podnikatel přiznal dlouholetý vztah s jinou ženou, Markétou Sýkorovou.

Čtěte také

Právě kvůli tomu s ním ukončila krásná lékárnice, Jana Doleželová, na přelomu roku vztah. Dokonce se spekuluje o „několika“ ženách, takže dvě nemusí být konečné číslo. Sám Karel Janeček přiznává, že si nedokáže představit to, že by po celý život žil po intimní stránce jen s jednou partnerkou. Takže se také vyrojily takové pojmy jako „Janečkův harém“ a podobné, což on sám s úsměvem zcela odmítá.

Fandím
1 fanoušek
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Jana Doleželová, Karel Janeček

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, České celebrity, miliardář, jana doleželová, lékarnice, karel janeček, Markéta Sýkorová, matematik, bojovník proti korupci, karel janeček partnerky, karel janeček harém, karel janeček jana doleželová, karel janeček balení, karel janeček ženy, karel janeček dívky, milostný trojúhelník
TOPlist