Miley Cyrus dostala na svůj vyplázlý jazyk bohatého dědice!

16.10.2013

Extravagantní hvězda údajně sbalila chlapce jménem Theo Wenner, který jednou zdědí celý časopis Rollins Stones! Tak doufejme, že Miley Cyrus od známého svůdníka nechytne nějakou nepříjemnou "wennerologickou" chorobu ... třeba kapavku, nebo nedejbože syfilis!

Miley Cyrus
Zdroj: Reprofoto youtube

Miley Cyrus (20) a Theo Wenner (26) sice o svém vztahu nikde nemluví (natož aby se spolu procházeli na veřejnosti!), ale podle amerického bulváru je to sichr. Novopečení milenci si prý volají i desetkrát denně a vypadá to na lásku jako trám!

Předchozím milencem Miley Cyrus byl herec Liam Hemsworth (23), s nímž se zpěvačka rozešla přes Twitter (podle jiných ji naopak on poslal k šípku, protože se nevydržel koukat na její neustále vyplazený jazyk). Dědic po zakladateli magazínu Rolling Stone Theo Wenner proti jazyku své milé nic nemá ... Zaplaťpánbu!

Čtěte také

Zatímco zkušený Theo, jehož postelí prošla i o deset let starší herečka Liv Tyler (36), to má prý celé na háku, poblázněná Miley je z něj hotová a všem vykládá, jak je na ni moc hodný.

Paradoxem je, že zrovna tahle krasavice se stylizuje do postavy sexuální dračice, která souloží snad každých dvacet minut ... a přitom ve sutečnosti je to taková slepice, co? :-) Inu, mediální image je mediální image!

Fandím
39 fanoušků
Nesnáším
15 antifanoušků
Celebrity:
Miley Cyrus

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, herečky, americké herečky, Zahraniční celebrity, americké celebrity, zahraniční herečky, Miley Cyrus foto, Miley Cyrus fotky, Miley Cyrus sexy, Miley Cyrus Twitter, Miley Cyrus nová láska, Miley Cyrus nový partner, Miley Cyrus nový milenec, Miley Cyrus nový přítel, Miley Cyrus nový chlap, Miley Cyrus vyplazený jazyk
TOPlist