Milan Šteindler vystoupí v seriálu Gympl jako Hana Zagorová!

10.06.2013

Populární komik, který v seriálu ztvárňuje homosexuálního hospodáře Marcela, dnes zparoduje známou českou zpěvačku! Milan Šteindler (56), který má v tomto průpravu z Divadla Sklep, si roli "Zagorky" evidentně užíval!

milan
Milan Šteindler a Václav Kopta
Foto: TV Nova

Milan Šteindler a Václav Kopta předvedou v seriálu Gympl s (r)učením omezeným jedinečné hudební číslo! Coby Hana Zagorová a Juraj Kukura totiž zazpívají duet Lásko, amore z muzikálové komedie Trhák.

A překvapivě k tomu stačí jen blonďatá paruka, slušivé šaty, květy ve výstřihu a samozřejmě trocha hereckého talentu, a Milan Šteindler jako by Haně Zagorové z oka vypadl!

Čtěte také

Kostyméři a maskéři si vyhráli i s Václavem Koptou, který si pro imitovaní slovenského herce Juraje Kukury nechal nalepit knír. Jedinečná komická dvojka zazáří v seriálu Gympl s (r)učením omezeným už v pondělí ve 20:20 na TV Nova!

Fandím
6 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Milan Šteindler, Hana Zagorová

Filmy:
Gympl s (r)učením omezeným

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, České celebrity, herci, čeští herci, TV Nova, čeští režiséři, režiséři, české seriály, Milan Šteindler fotky, televizní seriály, Milan Šteindler seriál, seriál Gympl, Milan Šteindler foto, Milan Šteindler Gympl, Milan Šteindler gay, Milan Šteindler homosexuální role, Milan Šteindler TV Nova, Milan Šteindler homosexuál, Milan Šteindler parodie, Milan Šteindler Zagorka, Hana Zagorová parodie, zpěvačkym české zpěvačky
TOPlist