Milan Šteindler si v novém sitcomu zahraje šedesátiletou matronu!

02.08.2013

Herec a režisér si po postavě homosexuálního pokladníka v seriálu Gympl střihne další výstřední roli! Milan Šteindler (56) bude hrát v sitcomu TV Nova s názvem Pan Máma jednoduchou dámu z nižší střední třídy, která chce svou rodinu řídit pevnou rukou.

Milan Šteindler
Zdroj: TV Nova

Milan Šteindler (56) se už na podzim představí v unikátní roli šedesátileté matrony jménem Jarmila, která má pět dětí a snaží se řídit jejich životy, a to i přesto, že děti jsou dávno dospělé. Pan nebo spíš Paní Máma se bude vyjadřovat velmi ostrým slovníkem a bude mít vždy poslední slovo.

Čtěte také

Sitcom Pan Máma slibuje svérázný humor, který se prý prakticky bez přestání pohybuje na hraně, o čemž svědčí obsazení "starého sklepáka" Milana Šteindlera do hlavní role. Předlohou podzimní novinky TV Nova se stal nejúspěšnější sitcom v historii britské televize BBC Mrs. Brown´s Boys.

Fandím
3 fanoušci
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Milan Šteindler

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, České celebrity, herci, čeští herci, TV Nova, čeští režiséři, režiséři, české seriály, Milan Šteindler fotky, televizní seriály, Milan Šteindler seriál, Milan Šteindler foto, Milan Šteindler Gympl, Milan Šteindler TV Nova, Milan Šteindler parodie, seriál Pan Máma, Milan Šteindler převleky, Milan Šteindler ženská role, Milan Šteindler matrona Jarmila, Milan Šteindler Pan Máma
TOPlist