Mike Tyson na RED filmpárty? Kdepak - byl to Zdeněk Srstka!

21.10.2010

Legendární kaskadér ukázal, že má smysl pro humor i v pokročilém věku! Americký boxer Mike Tyson (44) sice svou návštěvu Prahy zrušil, ale organizátory tradiční filmparty, kde měl být hlavní hvězdou, to nevyvedlo z míry.


Foto: jbj-film

Tradiční filmparty se tentokrát nekonala na Občanské plovárně, ale v luxusním Buddha baru v centru Prahy. Objevil se tu nejen organizátor a režisér Petr Jákl, ale také bývalý boxer Rostislav Osička, zpěvák Václav Noid Bárta, herec Luděk Sobota nebo modelka Nikol Moravcová. RED filmparty ozdobilo také vystoupení dvojici houslistek a přišel dokonce i Michael Jackson Adam Kmenta známý ze show Talentmania! Večerem provázela herečka a moderátorka Marta Ondráčková.


Foto: jbj-film

Hosté večera nejprve zhlédli v multikině Palace Cinemas Slovanský dům v predpremiéře americký akční film RED, kde v hlavních rolích excelovali Bruce Willis, Morgan Freeman, Mary-Louise Parker, Helen Mirren, John Malkovich, Karl Urban, Julian McMahon a Brian Cox. Poté se hosté přesunuli do Buddha-baru, kde byl prezentován nejen tento film, ale také animované dílko Já, padouch.

Čtěte více: Mike Tyson do Prahy nepřijede! Produkce mu prý nedala peníze!

Vrcholem RED filmparty bylo "vystoupení amerického boxera" Mika Tysona, ve kterém však bystří diváci poznali vysloužilého kaskadéra Zdeňka Srstku (74). Jeho promotéra Dona Kinga, který je prolulý svou hřívou stříbrných vlasů vyčesaných do kohouta, si zahrál Jiří Mádl (22).


Trailer k filmu RED!

Herec epizodních rolí Zdeněk Srstka si dokonce na levou stranu obličeje nechal namalovat stejné tetování, jako má slavný boxer. Legendární kaskadér a ozdoba mnoha českých filmů se pak pokusil po Tysonově vzoru ukousnout ucho českého boxera Lukáše Konečného. Naštěstí se vše obešlo bez krve!

Čtěte více: Jiří Kajínek byl na premiéře svého filmu! Nebo to byl dvojník?!


Foto: jbj-film

Vypadá to, že Petr Jákl je nejenom schopný režisér, ale ví si rady opravdu s kdečím. Na premiéru Kajínka nedostal Jiřího Kajínka, tak si přivedl dvojníka. Teď nepřijel Mike Tyson, přivedl Srstku. Věříme, že kdyby natáčel film o upálení Mistra Jana Husa, tak rozdělá v kině hranici a na ní ... Zpátky do reality!

Až se bude někdy natáčet film o stáří Mika Tysona, víme, na koho se má režisér snímku obrátit!

Fandím
11 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Jiří Mádl, Julian McMahon, Karl Urban, Helen Mirren, John Malkovich, Lukáš Konečný, Brian Cox, Zdeněk Srstka, Mary-Louise Parker, Nikol Moravcová, Luděk Sobota, Morgan Freeman, Mike Tyson

Filmy:
Kajínek, Red

Interpreti:
Buddha Bar

Kategorie:
Celebrity, Filmy, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, herečky, České celebrity, youtube, české herečky, herci, youtube video, youtube com, čeští herci, boxeři, občanská plovárna, filmpárty, petr jákl st., Václav Noid Bárta, slovanský dům, Rosťa Osička, zdeněk srstka foto, Zdeněk Srstka photo, Zdeněk Srstka parodie, Zdeněk Srstka tyson, Zdeněk Srstka tetování, film RED, RED filmpárty, Palace Cinemas, čeští kaskadéři, kaskadéři, rostislav osička, čeští boxeři, don king, já padouch, RED trailer, red video
TOPlist