Michel Gondry chystá adaptaci sci-fi románu Ubik!

23.02.2011

Jeden z nejosobitějších světových režisérů současnosti se vrhne na metafyzickou sci-fi komedii! Michel Gondry (48) chce převést do filmové podoby román Ubik Philipa K. Dicka.


Foto: Thierry Caro, wikipedia.org

Hlavním hrdinou knihy je zaměstnanec firmy, která se specializuje na ochranu před telepatickou špionáží. Když ale zakázka na Měsíci vede ke smrti šéfa firmy, kousky reality se začínají propadat zpátky do minulosti, což je samozřejmě průšvih ...

Režisér plánuje natočit komedii Ubik podle stejnojmenného románu slavného amerického spisovatele sci-fi Philipa K. Dicka (1928-1982). Podle jeho knih, resp. povídek vznikly mimo jiné legendární filmy Blade Runner, Total Recall nebo Minority Report.


Zelený sršeň - trailer!

Michel Gondry, jenž si svými filmy (Věčný svit neposkvrněné mysli, Nauka o snech, Prosím, přetočte) získal punc jakéhosi kultovního režiséra, se před svými fanoušky naposledy blýsknul snímkem hollywoodského střihu Zelený sršeň. Jeho jméno je zárukou toho, že Ubik nebude jen tak "ledajaká sci-fi komedie"!

Fandím
1 fanoušek
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Jay Chou, James Franco, Michel Gondry, Seth Rogen

Filmy:
Zelený sršeň

Kategorie:
Filmy, Zahraniční celebrity, Filmové novinky,

Tagy:
americké herečky, Zahraniční celebrity, youtube, americké celebrity, zahraniční herečky, francouzské celebrity, zahraniční herci, youtube video, američtí herci, youtube com, americké filmy, američtí režiséři, zahraniční režiséři, americký film, francouzští režiséři, The Green Hornet, Michel Gondry režie, Michel Gondry film, Michel Gondry movie, Michel Gondry Ubik, Michel Gondry nový film, Michel Gondry komedie, Ubik, Ubik román, Ubik novel
TOPlist