Michal Hrůza se chystá opět na podium! Mrkněte na jeho nový a velmi dojemný vánoční videoklip!

18.12.2014

Populární zpěvák připravil svůj nový videoklip ve spolupráci s Vojtou Kotkem a inspiraci našel v kresbě své dcery.Zpěvák Michal Hrůza utrpěl v létě opravdu závažné zranění hlavy, po kterém skončil na několik týdnů v bezvědomí. Naštěstí se Michal přímo zázračně zotavuje a nyní dokonce ohlásil návrat na podia!

V současné době se chýlí ke konci vyšetřování celého případu, kdy Michala napadli na Stodolní ulici v Bratislavě dva výrostci. Ačkoliv Michal nevypovídal, protože si čin prý nepamatuje a ani lékaři mu neradili, aby se snažil o výpověď, vyšetřovatelé mají prý důkazů proti dvojici dost.

Michal jistě potěšil všechny své fanoušky oznámením, že se chystá na jaře vyrazit na Majálesy a také novým klipem ke skladbě Sněhulák. Velmi dojemné video o dívce, co si postavila sněhuláka a zamiloval se do něj, režíroval Vojta Kotek, který si v něm také zahrál. Klip se povedl a představuje přesně to pravé pro vánoční atmosféru!

Fandím
4 fanoušci
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Michal Hrůza

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Videoklipy, Celebrity, hudba, České celebrity, zpěváci, Videa, domácí celebrity, česká hudba, čeští zpěváci, Vánoce, Vojta Kotek, nové videoklipy, michal hrůza, sněhulák, vánoční videoklipy, michal hrůza sněhulák
TOPlist