Michal David odkryje svá úchvatná tajemství na TV Barrandov!

23.03.2012

Idol několika generací odkrývá tajemství svého úspěchu v dalším díle cyklu společenských dokumentů! Pořad Tajemství Michala Davida odhalí vzestupy a pády českého hitmakera očima jeho rodiny, kolegů a přátel.

Michal David
Zdroj: TV Barrandov


Michal David (51), který je považován za idola, ale také postrach několika generací, odkryje tajemství svého úspěchu v unikátním portrétu písniček a vyprávění TV Barrandov. V pořadu Tajemství o jeho osobě promluví Karel Gott, Lucie Bílá, Dominik Hašek, Lou Fanánek Hagen, Monika Absolonová a další osobnosti českého šoubyznysu

Sám zpěvák se svěří s tím jaké měl dětství, jak se seznámil se svojí ženou Marcelou, proč dvacet let tajil nemanželského syna a možná nám prozradí, zda není dědečkem tak trochu proti své vůli. Ale nebojte se, že by najednou začaly ze skříní lézt nějací kostlivci - maximálně vyjde ven pár obratlů ...V pořadu se však nebude jen chválit, ale promluví v něm také hudební publicista Josef Vlček, který prohlašuje, že Michal David je nejkomplikovanější a nejspornější osoba, kterou česká populární hudba má, což je řečeno ještě poněkud eufemicky.

Také lídr kapely Tři sestry Lou Fanánek Hagen, který s ním spolupracoval na mnoha muzikálech, se přiznává, že jeho hudbu poslouchal velmi nerad a zejména italské předělávky Michala Davida z osmdesátých let, to prý bylo to nejhorší, co mohlo být. :-)

Unikátní portrét písniček a vyprávění mnoha osobností uvidí diváci TV Barrandov už tuto sobotu 24. března ve 22:25.

Fandím
22 fanoušků
Nesnáším
4 antifanoušci
Celebrity:
Michal David

Kategorie:
Televize,

Tagy:
Celebrity, České celebrity, zpěváci, čeští zpěváci, michal david fotky, TV Barrandov, michal david foto, Michal David TV Barrandov, dokumentární cyklus, Michal David Tajemství, Michal David pořad, Michal David televize, Michal David televizní pořad, Michal David kostlivec ve skříni, Tajemství TV Barrandov, Michal David dokument, TV Barrandov dokument
TOPlist