Michal David obhajuje svoji dceru: Není krkavčí matka!

25.06.2015

Zpěváku a skladateli Michalovi Davidovi je 55 let, přesto se stará o malé dítě. Jde o jeho vnuka, jehož matka se odstěhovala do Spojených států. Pokud vám tato jednoduchá fakta dávají jasný výsledek, že  je dcera Michala Davida krkavčí matka, pak se podle zpěváka mýlíte.

Michal David
Zdroj: Profimedia.cz

Dcera Klára s dítětem prakticky nikdy nežila, záhy odjela do Spojených států, kde studuje, což jí pochopitelně lepí její tatínek, Michal David. Otec dítěte o něj nejeví absolutní zájem, děda a babi je tak jediné, co má. Zpěvák se stará i se svou ženou o vnuka skvěle, vede jej hudbě, dítě má první poslední, maminka však mezi to nepatří

Michal David si bolestnou pravdu ale nechce uvědomit: „Člověka mrzí, když vyjdou články, kde z dcery udělají krkavčí mámu, že nechce přijet zpátky za svým synem a do Česka. To jsou úplné nesmysly. Samozřejmě že chce, ale nemůže. Zrovna v tuto chvíli čeká na pracovní povolení, dostudovala bakaláře v New Yorku a nesmí odcestovat ze Spojených států. Tak tam musí sedět a čekat,“ uvedla jeho vyjádření MF Dnes. Michal David si zkrátka nechce přiznat, že dcera pochopitelně o vnuka pečovat naplno mohla.

I dívky, které aspirují na kariéru špičkové vědkyně (což se vší úctou dcera Michala Davida rozhodně není), se zvládají starat o své dítě. V případě Kláry je to s největší pravděpodobností tak, že převážily její vlastní zájmy nad zájmy dítěte. Studovat mohla i zde, či řešit svou situaci jinak. Roky dítěte ale už nikdy nevrátíte. A život bez mámy není opravdu dobrým startem. 

Fandím
22 fanoušků
Nesnáším
4 antifanoušci
Celebrity:
Michal David

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
čeští zpěváci, čeští skladatelé, Michal David rodina, české celebrity online, české celebrity články, Michal David vnuk, Michal David dcera, Michal David osobní život, Michal David péče o vnuka, Michal David manželka, Michal David žena, české clebrity novinky
TOPlist