Michaela Ochotská v sexy kalendáři

16.12.2009

Michaela Ochotská nafotila kalendář propagující Prahu. Moderátorka Televizních novin Michaela Ochotská (24) včera pokřtila kalendář, kvůli kterému ji TV Nova málem vyhodila!

Na včerejším slavnostním křtu kalendáře s názvem Michaela Ochotská Prague 2010 jeho hlavní aktérka předala symbolický šek Nadaci Nova. Jak víme, TV Nova zakázala, aby byly zveřejněny fotky, na nichž by Michaela ukazovala své vnadné poprsí, a to kvůli pověsti firmy. Michaela musela tuto podmínku překousnout. Možná by si pak nezahrála ani v seriálu Pojišťovna štěstí.

Čtěte více: Michaela Ochotská má zakázáno fotit akty!

Samotné focení kalendáře probíhalo až v říjnu, takže i focení letních měsíců bylo trošku nepříjemné, zvlášť když teploty klesly na deset stupňů. Fotografování probíhalo dokonce na střeše paláce Hybernia nebo na silnici u Tančícího domu, kvůli němuž musel štáb na pár vteřin zastavit dopravu.

V galerii se podívejte, o co všechno jsme přišli, když TV Nova Michaele zakázala nafotit hanbaté neboli nahé obrázky.


Fandím
37 fanoušků
Nesnáším
6 antifanoušků
Celebrity:
Michaela Ochotská

Filmy:
Pojišťovna štěstí, Televizní noviny

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, focení, modelky, ceske modelky, České celebrity, sexy fotky, moderátorky, velká prsa, české moderátorky, TV Nova, Michaela Ochotská nahé fotky, Michaela Ochotská sexy fotky, zákaz focení, Michaela Ochotská nude, Michaela Ochotská photos
TOPlist